*** DOSTAWA NA TERENIE UK DO 48H !! ***



PARACETAMOL 500mg - 24 tabletki

Regular price £3.39

Paracetamol 24 tabletki  lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.

Skład
Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 500 mg, 

Dawkowanie
Paracetamol należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:
1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę).
Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.
Sposób podawania
Doustnie.
Działanie
Paracetamol przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera jako substancje czynne paracetamol.
Wskazania
Wskazaniem do stosowania leku są bóle o różnej etiologii: głowy, w tym migrena, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe.
Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.
.
POLSKA APTEKA  ZALECA ZAWSZE PRZED UŻYCIEM PRZECZYTAĆ ULOTKĘ ZAŁĄCZONĄ  DO KAŻDEGO OPAKOWANIA LEKU.DZIĘKUJEMY SKORZYSTANIE Z NASZEJ OFERTY POLSKA APTEKA247express UK