***ZAWSZE DARMOWA WYSYŁKA / DOSTAWA DO 48H !! ***



Gripex Max 20 tabletek

Regular price £9.99

Tax included. Shipping calculated at checkout.
1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg oraz bromowodorem dekstrometorfanu 15 mg oraz substancje pomocnicze: powidon, celuloza mikrokrystaliczna, krospowidon, skrobia żelowana, kwas stearynowy, krzemu dwutlenek koloidalny. Otoczka: hydroksypropylometyloceluloza, tytanu dwutlenek, lak glinowy z tartrazyną, makrogol 400. nadruk: szelak, żelaza tlenek czarny, alkohol N-butylowy, alkohol izopropylowy, amonu wodorotlene, glikol propylenowy.
Działanie:
Gripex Max zawiera specjalnie dobrane składniki w maksymalnych dawkach: * paracetamol - zwalcza dokuczliwą gorączkę oraz bóle głowy, mięśni i gardła * pseudoefedryna - zwalcza uciążliwy katar i ułatwia swobodne oddychanie * dekstrometorfan - hamuje odruch kaszlowy, łagodzi podrażnienie dróg oddechowych.
Wskazania:
Krótkotrwałe leczenie nasilonych objawów przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, katar, suchy kaszel.
Dawkowanie:
Stosować doustnie u dorosłych i dzieci od 12 lat: 1 do 2 tabletek 3-4 razy na dobę. Nie przekraczać dawki 8 tabletek na dobę.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na składniki preparatu. Wrodzony niedobór G-6-PD, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, ciężkie nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca, astma oskrzelowa, choroba alkoholowa, przewlekły kaszel z odkrztuszaniem wydzieliny, niewydolność oddechowa lub ryzyko jej wystąpienia. Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Okres karmienia piersią. Wiek do 12 roku życia.