*** DOSTAWA NA TERENIE UK DO 48H !! ***



Ibuprom Max Sprint 400mg - 20 kapsułek

Regular price £6.39

 Ibuprom Max Sprint zawiera substancje czynną: ibuprofen 400 mg.


Żelowa kapsułka Ibuprom Max Sprint (400 mg ibuprofenu) zawiera aktywny składnik w płynnej formie, dzięki czemu szybko się wchłania, likwidując najbardziej uciążliwe bóle w krótkim czasie.
  • Maksymalne stężenie substancji czynnej w organizmie osiągane jest już po około 30 min. od momentu podania kapsułki.
  • *
Ibuprom Max Sprint 
  • silny lek w szybko działającej formie
  • szybko rozpuszczająca się kapsułka
  • szybkie wchłanianie substancji czynnej
  • nowoczesna i wygodna postać przyjmowania leku
Ibuprom Max Sprint jest lekiem działającym przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz przeciwzapalnie – ibuprofen, aktywny składnik Ibupromu Max Sprint, stosowany jest także w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu.
Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym:
  • bóle głowy
  • bóle zębów
  • bóle mięśniowe
  • bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej
  • bóle kostne i stawowe