***ZAWSZE DARMOWA WYSYŁKA / DOSTAWA DO 48H !! ***



Paracetamol czopki 500mg x 10 -czopki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe

Regular price £4.59

Tax included. Shipping calculated at checkout.
Produkt leczniczy Paracetamol Farmina przeznaczony jest do stosowania w bólach różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśnie, miesiączki, po zabiegach chirurgicznych). Preparat ten działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Opakowanie zawiera 10 czopków z wysoką dawką 500 mg paracetamolu.
Skład:
1 czopek zawiera substancję czynną: paracetamol 500 mg.
Substancja pomocnicza: tłuszcz stały.
Wskazania:
Lek stosuje się u niemowląt i dzieci w bólach i gorączce różnego pochodzenia, np. przy ząbkowaniu, po szczepieniach, a także w objawowym leczeniu stanów grypopodobnych i przeziębień.
Działanie:
Czopki Paracetamol Farmina działają przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.
Przeciwwskazania:
Nie należy stosować leku Paracetamol Farmina w przypadku:
  • nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników leku,
  • ciężkiej niewydolności nerek lub wątroby.