***ZAWSZE DARMOWA WYSYŁKA / DOSTAWA DO 48H !! ***



Stoperan 2 mg, 18 kapsułek - Biegunka, Alergie pokarmowe, nietolerancja glutenu

Regular price £5.39

Tax included. Shipping calculated at checkout.

Stoperan 18 kapsułek – według badań najlepszy lek na biegunkę

Stoperan zawiera loperamid, jest to lek przeciwbiegunkowy. Stoperan hamuje nasilone ruchy jelit, a także zwiększa wchłanianie wody. Wskutek tego spowalnia przechodzenie treści pokarmowej przez jelita, zmniejsza częstość i liczbę wypróżnień oraz powodując zwrotne wchłanianie wody w jelicie grubym, zmienia konsystencję stolca jest dostepny w naszej Aptece w UK.
Stoperan przeznaczony jest do stosowania u dorosłych i dzieci w wieku od 6 lat.


Dawkowanie
Stoperan należy stosować zgodnie z zaleceniami podanymi w ulotce. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się lekarzem.
Stoperan należy stosować doustnie.
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat:

Biegunka ostra:

  • pierwsza dawka 2 kapsułki (4 mg), a następnie 1 kapsułka (2 mg) po każdym luźnym wypróżnieniu. Nie należy stosować dawki większej niż 8 kapsułek (16 mg) na dobę.

Biegunka przewlekła:

  • początkowo 1 kapsułka (2 mg) 2 razy na dobę, w razie potrzeby dawkę można zwiększyć do 4-6 kapsułek (8-12 mg) na dobę.

 
Dzieci w wieku od 9 do 12 lat:

Biegunka ostra:

  • 1 kapsułka (2 mg) po każdym luźnym wypróżnieniu. Nie należy stosować dawki większej niż 3 kapsułki (6 mg) na dobę.

Biegunka przewlekła:

  • 1 kapsułka (2 mg) po każdym luźnym wypróżnieniu. Nie należy stosować dawki większej niż 3 kapsułki (6 mg) na dobę.

 
Dzieci w wieku od 6 do 8 lat:

Biegunka ostra:

  • 1 kapsułka (2 mg) po każdym luźnym wypróżnieniu. Nie należy stosować dawki większej niż 3 kapsułki (6 mg) na dobę.

Biegunka przewlekła:

  • 1 kapsułka (2 mg) po każdym luźnym wypróżnieniu. Nie należy stosować dawki większej niż 2 kapsułki (4 mg) na dobę.

Nie ma konieczności modyfikacji dawkowania u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek oraz u pacjentów w podeszłym wieku.
Biegunka może ustąpić po jednej dawce. Wówczas nie należy dłużej stosować leku.
Składniki
1 kapsułka zawiera: substancję czynną: loperamidu chlorowodorek 2mg oraz substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, talk, magnezu stearynian. Skład kapsułki żelatynowej: żelatyna, erytrozyna (E127), żółcień chinolinowa (E104).
Działanie
Leczy zarówno pierwsze, jak i nasilone objawy biegunki, przeciwdziała negatywnym następstwom biegunki.

Zachęcamy kliknąći sprawdzić również podobne produkty dostepne u nas na stronie apteka247express.